Mamy szczególny sentyment do tego showreela. Dlaczego? Bo jego przewrotna forma świetnie wyraża Artegence.

kaseta
renifer-anim

Zadaliśmy sobie proste pytanie: co myślimy sami o sobie? Jaka jest nasza filozofia pracy? Zdaliśmy sobie sprawę, że w Artegence zawsze staraliśmy się wypracować własny wyrazisty język przekazu, przetwarzając aktualne trendy, starając się nigdy nie podążać za innymi.

sluchawki3

delfiny
Jednocześnie u podstaw naszego podejścia zawsze znajdował się doskonały warsztat. Dotyczy to nie tylko naszej codzienności, czyli szeroko pojętego digitalu, ale także technik tradycyjnych. Przy produkcji showreela postanowiliśmy mocniej to podkreślić.

galoi
play

Czy można o digitalowych dokonaniach agencji opowiedzieć językiem tradycyjnej animacji poklatkowej? Udowadniamy, że tak. Tysiące zdjęć, długie dni i wieczory pracy w studio. Papier, klej, plastelina. Wycinanie, formowanie, malowanie. Brzmi jak dobra zabawa. Po latach spędzonych przed komputerem to czysty relaks.

mr-button

Dziś wszystko da się wyrenderować. Ale komu chciałoby się spędzać długie godziny w słuchawkach przed monitorem komputera jeśli można, wraz ze znajomymi, zrobić i komputer, i słuchawki z kolorowego papieru?
robota1

robota4

robota2
Efekt końcowy? Typowy dla Artegence. Wszyscy mówią o naszym showreelu. Nikt wcześniej tak tego nie robił, nikt się nie odważył. Znów pokazaliśmy, że warto iść pod prąd.

robota3
robota5

arte

Następny projekt

Możesz zapomnieć