Powrót Pezeta dzięki Play i Tidal

Klienci Play posiadają bezpłatny dostęp do wersji premium serwisu streamingowego Tidal. Z kolei Tidal oferuje ekskluzywny dostęp do muzycznych premier światowych artystów, m.in. Kany'ego Westa, Beyonce, Rihanny czy Jaya-Z. Stworzyliśmy wspólnie kampanię, promującą współpracę pomiędzy Play i Tidal, dzięki której na rynek powróciła długo wyczekiwana gwiazda.


pz1
pz2

W Polsce od dawna brakowało wielkiej premiery, więc wspólnie z obiema markami postanowiliśmy to zmienić. Natomiast premiera najmocniejsza jest wtedy, gdy na scenie pojawia się legenda, która powraca po latach. A na czyj kawałek fani czekali ponad trzy lata? Proste, że Pezeta! To dla nich zrobiliśmy wszystko, żeby Pezet powrócił, i to w wielkim stylu.

pz4
pz9

24-2

Ogłosiliśmy powrót Pezeta i ekskluzywną premierę jego nowego kawałka na Tidalu. Zrobiliśmy konkurs, aby wybrać trzech fanów Play i Pezeta, którzy mogli zagrać w teledysku. Został nagrany singiel pt. "Nie zobaczysz łez" oraz teledysk do niego, które przez trzydzieści dni były dostępne wyłącznie w serwisie Tidal.

pz6
pzzzz

Nowy Pezet wbił się na pierwsze miejsce polskiego Tidala, a światowe gwiazdy ponad miesiąc czekały grzecznie na swoją kolej.

24-2

landing
W rezultacie odnotowano wzrost o prawie 100 000 aktywacji w serwisie Tidal, blisko 4000 zgłoszeń w konkursie oraz 2 700 000 odsłon po uwolnieniu teledysku z Tidala na YouTube. Z kolei pierwszy post bez wsparcia reklamowego uzyskał 6710 lajków.

24-2

Wspólnie z Play i Tidal reaktywowaliśmy Pezeta odpowiadając na tęsknotę ponad miliona fanów. Nie zobaczysz łez i my też nie płaczemy!

Następny projekt

Wyborcza.pl