Kampanie dla Nike Polska

Pracując dla Nike Polska, wielokrotnie udowodniliśmy, że kampania display nie musi się ograniczać do pomysłów, które wszyscy znają.


t90
W celu promocji obuwia NIKE T90, stworzyliśmy dedykowaną mikrowitrynę z grą, wbudowaną w baner. Została ona umieszczona na najważniejszych polskich portalach ogólnotematycznych.

Ponieważ tematem przewodnim kampanii był trening z Fernando Torresem, w naszej grze użytkownik musiał odtworzyć ruchy piłkarza podczas treningu.

Wszystko po to, by celnie umieszczając piłkę w bramce, rywalizować z innymi internautami.
t90-4

Skuteczność kampanii oraz kreatywność w podejściu do tematu przyniosły Artegence liczne nagrody, min. Kreaturę czy KTR.

but-niebieski
Nike Free były produktem innowacyjnym. Promując go w sieci nie mogliśmy postawić na standardowe formaty reklamowe. Dlatego powstał koncept rich mediowego bannera, po kliknięciu w który nad serwisem rozwijała się pełnoekranowa aplikacja.

nike-free

Forma reklamowa, po rozwinięciu, umożliwiała zapoznanie się z produktami bez konieczności przechodzenia na docelową stronę klienta. Informacje na temat Nike Free były przedstawione również w formie krótkich filmów, które pokazywały m.in. interesujące informacje na temat designu Nike Free i genezy powstania tych butów sportowych.
Kampania zgarnęła nagrody min. w MIXX Awards i Złotych Orłach.

ipad-1
W kampanii promującej obuwie NIKE TIEMPO oraz NIKE MERCURIAL naszym zadaniem było pokazać zalety produktu w maksymalnie innowacyjny sposób. Udało się.
mercurial

W sportowej sekcji portalu Wp.pl umieściliśmy rozwijający się, dedykowany baner, który zawierał trzy interaktywne zakładki. W każdej z nich użytkownik mógł obejrzeć materiał wideo oraz prezentację promowanych modeli obuwia.


Następny projekt

Sage. Kierunek: Sukces