Fundusze europejskie

Ministerstwo Rozwoju postawiło przed nami pozornie proste zadanie: stworzenie nowoczesnego portalu informacyjnego na temat Funduszy Europejskich. Dlaczego pozornie? Skomplikowanie procedur i ilość przepisów z jakimi trzeba zmierzyć się aplikując o przyznanie unijnego finansowania stało się wręcz legendarne. My musieliśmy udowodnić, że dobre narzędzie cyfrowe jest w stanie tę barierę usunąć.

1

2
Portal Funduszy Europejskich to użyteczność ponad wszystko i dla każdego. To szczególne wyzwanie: stworzyć narzędzie równie intuicyjne dla cyfrowych native'ów jak i dla pokolenia ludzi starszych, podchodzących do Internetu z powściągliwością.

Szczególny nacisk położyliśmy na dostępność portalu na wszelkich urządzeniach, przeglądarkach. Podejście "mobile first" było w tym przypadku naszą nadrzędną filozofią.
ajfon

aaa

ipad
Stworzony przez Artegence portal Funduszy Europejskich udowadnia, że cyfrowa administracja może szybko reagować na zmieniające się trendy w tworzeniu produktów cyfrowych, zarówno w sferze UI/UX jak i projektowania graficznego. Jest w stanie także odpowiadać na nowe wyzwania takie jak doskonała dostępność dla osób niepełnosprawnych. Tworzymy narzędzia, które działają.

Następny projekt

Kilobity na Czarity