Rozmawiamy o ideach. Wiemy, że wszystko zaczyna się od dobrego pomysłu, który wciągnie użytkowników w konwersację z marką. Niezależnie od kanału chcemy, by odbiorcy doświadczali marek w najbardziej emocjonalny sposób.

Kompetencje


mini-gif

Kreacja

W Artegence panuje klimat, w którym mogą powstawać doskonałe pomysły dla naszych klientów. Nie robimy reklam dla sztuki, robimy je dla skuteczności. Celem komunikacji, którą tworzymy, jest maksymalne zaangażowanie użytkowników oraz ich konwersja na lojalnych klientów naszych klientów.


UX i Design

Projektujemy tak, by znaleźć się w odpowiednich momentach ścieżki użytkownika i odpowiedzieć na jego realne potrzeby. Robimy piękny design.

24-3

Strategia

Odkrywamy prawdę o konsumencie, która w kontekście działań dla wybranej marki staje się kluczowym insightem. W ten sposób prowokujemy odbiorców do kontaktu z marką.

mini4

robota1

 

Innowacja
i technologia

Pracujemy z najbardziej wymagającymi klientami. Znajdujemy nowe rozwiązania, zwracające uwagę i zmieniające reguły gry na rynku. Mamy duży zespół specjalistów oraz rozwiązania dostarczane globalnie. Wdrażamy zaawansowane platformy, dedykowane aplikacje mobilne. SLA 24/7.


klocki2

Inteligentne platformy

Wdrażamy personalizowane platformy zarządzania i prezentacji treści, potrafiące przewidywać zachowania użytkowników, pomagające im podejmować lepsze decyzje.


thumb

Marketing oparty na danych

Opieramy się na faktach i danych. Umiejętnie stosujemy data science, by uzyskiwać wymierne rezultaty.
Nagrody


Nasze kampanie zdobyły wiele prestiżowych, branżowych nagród, na najważniejszych polskich i międzynarodowych konkursach, m.in. Effie Awards (Grand Prix w 2016 r.), Mixx Awards (m.in. agencja roku 2013), Young Drummers (Lublana, zwycięstwo w 2017 r.), KTR, Innovation AD, Golden Arrow (m.in. Agencja 20-lecia), Kreatura czy Golden Drum.

kompet
Ludzie


Andrzej Szewczyk

Andrzej Szewczyk
President, Managing Director

Szmel

Łukasz Szmel
Member of the Board, Co-managing Director

Paweł Haltof

Paweł Haltof
Innovation Director

Marek Lesiak

Marek Lesiak
Technology Director

Zdeb

Adam Zdeb
Head of Creation

Paweł Dunia

Paweł Dunia
Head of Design

Piotr Chojnacki

Piotr Chojnacki
UI/UX Director

Piotr Chojnacki

Jakub Cieśluk
Head of Client Service

Sylwia Kosińska

Sylwia Kosińska
Account Director

Michał Fedorowicz

Michał Fedorowicz
Head of Motion Design

Ewelina Płoskonka

Ewelina Płoskonka
PR Manager

Łukasz Wełniak

Łukasz Wełniak
Head of Frontend