Jeżeli wierzysz, że to czym się fascynujesz może fascynować również klientów, dołącz do Artegence i twórz z nami rzeczy, które się liczą.

 

account executive

Szukasz pracy? Bo my szukamy fajnych ludzi! Do naszego teamu client service przyjmiemy osobę z minimum rocznym doświadczeniem w prowadzeniu projektów w agencji interaktywnej, pasjonującą się rynkiem reklamy i mediów internetowych. Jeżeli jesteś zdyscyplinowany, super zorganizowany i komunikatywny, a presja czasu Ci nie straszna – aplikuj!

Co zyskasz? Będziesz miał okazję pracować przy projektach dla naszych najważniejszych klientów, otrzymasz atrakcyjne wynagrodzenie i dołączysz do dynamicznego teamu, w którym nigdy nie jest smutno i nudno!

APLIKUJ!


copywriter

Szukasz dla siebie miejsca? Mamy wolne biurko dla szybkiego copywritera :)
Przyjmiemy osobę z minimum 3-letnim doświadczeniem, samodzielnie myślącą, rzetelną i pasjonującą się reklamą internetową i… BTL!
Może to właśnie na Ciebie czeka atrakcyjne wynagrodzenie, fajna atmosfera i możliwość rozwoju.
Popisz się!

APLIKUJ!


junior 
designer

Chcesz współtworzyć kampanie internetowe dla naszych klientów? Odnajdziesz się w projektowaniu elementów portali, infografik, form banerowych, ikon i wielu innych elementów digitalowej komunikacji marek? Szukasz pracy w pełnym wymiarze godzinowym i chcesz pracować w miejscu, gdzie rodzą się najbardziej legendarne pomysły, Mordorze na Domaniewskiej? :)
Właśnie szukamy junior designera.
Dużym atutem będzie możliwość szybkiego rozpoczęcia pracy.

APLIKUJ!


account manager

Szukasz pracy? Bo my szukamy fajnych ludzi! Do naszego teamu client service przyjmiemy osobę z minimum trzyletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów w agencji interaktywnej, pasjonującą się rynkiem reklamy i mediów internetowych. Jeżeli jesteś zdyscyplinowany, super zorganizowany i komunikatywny, a presja czasu Ci nie straszna – aplikuj!

Co zyskasz? Będziesz miał okazję samodzielnie zarządzać projektami dla naszych najważniejszych klientów, otrzymasz atrakcyjne wynagrodzenie i dołączysz do dynamicznego teamu, w którym nigdy nie jest smutno i nudno!

APLIKUJ!


designer / art director

Szukamy kreatywnych Junior, Regular, Senior Designerów oraz Art Directorów. Posiadasz portfolio potwierdzające Twoje kompetencje w projektowaniu do internetu i mobile'a?

Do Twoich obowiązków będzie należało: opracowywanie koncepcji kreatywnej projektów graficznych, współpraca z zespołem kreatywnym, wykonywanie projektów graficznych oraz analiza najnowszych trendów projektowych.

Oferujemy stabilną pracę dla największych klientów, możliwość szybkiego rozwoju, zarobki adekwatne do skilla. Praca w siedzibie firmy.

APLIKUJ!


UI/UX designer

Znasz się na nowych technologiach i wierzysz, że budowanie pozytywnych doświadczeń użytkowników to nie tylko makiety? Posiadasz portfolio projektów, masz ambicje i dużo pomysłów na usprawnianie produktów i usług? Dołącz do nas.

Będziesz uczestniczyć w dużych projektach, realizowanych dla prestiżowych klientów, również w międzynarodowym środowisku. Weźmiesz udział w projektowaniu architektury informacji dla serwisów webowych i aplikacji mobilnych, przy współpracy z uznanymi ekspertami z branży UX/UI.

APLIKUJ!